W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Używamy cookies, żeby zrozumieć w jaki sposób użytkownicy korzystają z witryny i dostosować ją tak, aby korzystanie z niej było dla nich przyjemniejsze i ciekawsze. Stosujemy cookies także w celach reklamowych i statystycznych. Cookies mogą być również stosowane przez współpracujących z nami reklamodawców oraz przez firmy badawcze.W każdej chwili mogą Państwo zmienić swoje ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje dotyczące stosowanie cookies, w tym możliwości dokonania zmiany ustawień w zakresie cookies znajdą Państwo w naszej "Polityce Prywatności". X

Aktualności


« powrót

Zatrudnimy na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI /

POMOC MAGAZYNIERA


Zakres obowiązków:


- obsługa maszyn produkcyjnych (gwarantujemy pełne przeszkolenie)

- kontrola wyprodukowanych elementów

- pakowanie towarów

- rozwożenie towaru do klientów

Oferujemy:

- umowę o pracę

- praca w godzinach 7/8- 15/16 od poniedziałku do piątku

- praca od zaraz

Wymagania:

- motywacja do pracy fizycznej

- chęć do uczenia się nowych rzeczy

- prawo jazdy kat. B- czynne


PRACA W ROKIETNICY K/POZNANIA

Kontakt w sprawie pracy: Anna Witaszek

Tel. 604 15 27 21

E-mail: ania@varia-poznan.pl